ZAPRASZAMY.

Patent strzelecki Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego stanowi podstawę do uzyskania licencji zawodniczej. Wraz z licencją pozwala uzyskać pozwolenie na broń do celów sportowych, zwalniając zarazem z egzaminu policyjnego w zakresie broni sportowej (nawet przy pozwoleniu na broń do innych celów, np. kolekcjonerskich).

Warunkiem podejścia do egzaminu na patent strzelecki jest członkostwo w klubie zrzeszonym w PZSS oraz odbycie w klubie kursu przygotowującego do egzaminu.

Kurs przygotowawczy.

Informujemy, że prowadzone są zapisy na kurs przygotowujący do egzaminu patentowego, który odbędzie się dnia 22 wrzesień 2023 r. o godz. 9.00 – Strzelnica „Nad Flintą” w Dąbrówce leśnej k. Obornik Wlkp.

Kurs z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią palną oraz podstaw strzelectwa przygotowuje do egzaminu na patent strzelecki PZSS w zakresie: pistolet, karabin, strzelba. Zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Ukończenie kursu przygotowującego jest niezbędne do uzyskania zaświadczenia uprawniającego do podjęcia państwowego egzaminu na patent strzelecki, który jest przepustką do uzyskania licencji zawodniczej PZSS.

W cenie kursu 300 zł/osoba(członek Wolf Pack) 400 zł (członek innego klubu): opłata strzelnicy, materiały dydaktyczne, broń, amunicja. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów, trenerów oraz sędziów z dużym doświadczaniem.

Po kursie zostaną udostępnione materiały do samodzielnego utrwalania wiedzy.

Zapisy przyjmowane są do dnia 15 wrzesień 2023 r. do godz.24.00.

Miejsce kursu: Strzelnica „Nad Flintą” w Dąbrówce leśnej k. Obornik Wlkp.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres wolfpack@strzelnica-szamotuly.pl

W tytule należy wpisać – kurs na patent.

                                                                  Zarząd KS ,,WOLF PACK” SZAMOTUŁY

Kategorie: Aktualności